Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej w Polityce Prywatności.    [Zamknij]

Wysyłamy prezenty za abonamenty!


Rozporządzenie Krasnala Promocjusza:

"Użytkownicy Premium, którzy wykupią abonament na 3 miesiące otrzymają gratis książkę "Bolek i Lolek. Genialni detektywi" Marcina Wichy, wyd. ZnakEmotikon.

Wykupując abonament na 6 miesięcy Użytkownicy Premium otrzymają książkę "Bolek i Lolek. Genialni detektywi" Marcina Wichy, wyd. ZnakEmotikon i płytę "Przeboje w rajtuzach" Piosenki Lulka i Rózi!" 

Zamów abonament!


 


"Bolek i Lolek. Genialni detektywi" Marcin Wicha

Bolek i Lolek zakładają profesjonalne Biuro Śledcze BiL i już od pierwszych dni mają ręce pełne roboty. Dzięki skutecznej reklamie szybko zdobywają nowych klientów. Ogłoszenie na płocie przed sklepem okazuje się strzałem w dziesiątkę! Ale to jeszcze nic. Prawdziwa przygoda zaczyna się dopiero wtedy, gdy chłopcom wpada w ręce mapa ukrytego skarbu, a ich śladem rusza przebiegły Zbigniew Zbrodzień.
 
Kultowi bohaterowie wcielą się w postać detektywów – Sherbolka i doktora Lolsona – i znowu narozrabiają! Aha, tym razem chłopcy prosili, żeby było trochę inaczej, dlatego zamiast wielu jest jedna historia i jeden autor (Marcin Wicha), i inne ilustracje, i książka jest dla trochę starszych fanów Bolka i Lolka. I w sumie to tyle.
 
Zapraszamy do lektury!

"Przeboje w rajtuzach" Piosenki Lulka i Rózi!

Zestaw ciekawie zaaranżowanych, uwielbianych przez wiele pokoleń, piosenek  - do słuchania i śpiewania dla całej rodziny.

Na płycie znajdują się hity z Kanału dla dzieci - Lulek.tv - YouTube:
1. Panie Janie
2. Jedzie pociąg z daleka
3. Jagódki
4. Pieski małe dwa
5. Jadą, jadą misie
6. My jesteśmy krasnoludki
7. Stary niedźwiedź
8. Dziadek Lulka farmę miał 
9. Wlazł kotek na płotek
10. Are you sleeping


Zamów abonament.

Zapraszamy!

 


Reklama

Ładowanie