Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej w Polityce Prywatności.    [Zamknij]

Nasza misja

Edukacja przez zabawę. Staramy się, by w naszej kranie nie brakowało wartościowych treści. Można się tu wiele nauczyć, między innymi: liczyć, czytać, pisać, określać nazwy miesięcy czy godziny na zegarze. Dzieci poznają tu nuty, numery alarmowe, czy pierwsze słowa w języku angielskim. Zachęcamy do czytania książek, rysowania na kartce, śpiewania. Przekonujemy, że warto myć zęby, a mycie głowy wcale nie jest takie straszne.

Przyjazna atmosfera. Nasza kraina jest bezpieczna nawet dla maluchów. Nie ma tu miejsca na elementy pobudzające negatywne emocje, nie ma złych bohaterów. Jest za to familijna atmosfera i sympatyczne postacie bliskie dziecięcej rzeczywistości oraz pobudzający wyobraźnię bajkowy, kolorowy świat.

Wolimy zabawy i bajki niż uzależniające gry. Jesteśmy przeciwni wykorzystywaniu elementów grywalizacji w grach dla najmłodszych. Nie znajdziesz tu typowych strzelanek, czy platformówek. Nie ma zdobywania nagród w zamian za przechodzenie do następnego poziomu, czy premiowanie za częste odwiedzanie krainy. Stawiamy na edukacyjne zabawy, które pomagają odkrywać świat i wyrażać siebie.

Ma być jak w kolorowym bajkowym świecie! Starannie opracowana grafika i dźwięki są przyjazne dla wzroku i słuchu dziecka. Brak tu męczących oczy, szybko przesuwających się obrazów. Postacie są sympatyczne, wyraźnie zarysowane. Nie lubimy ostrej kreski, wynaturzonych, karytakuralnych sylwetek. 

Radzimy się specjalistów. Najlepszymi z nich są inni rodzice. Zawsze możemy liczyć na wsparcie naukowców z Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Wrocławskiego, a w szczególności Panią dr Elżbietę Jezierskiej-Wiejak. 

Komputer, tablet, telewizja - trzeba umieć zachować umiar! Zachęcamy dzieci i rodziców do kontrolowania czasu spędzonego przy komputerze. Mamy specjalny zegar i nie jest to tylko zwykły licznik czasu. Dziecko wspólnie z rodzicem może go ustawić, a później samodzielnie kontrololować upływ czasu. Zegar wysyła zabawne komunikaty, jeśli czas zabawy minie.

 

Przewidujemy i działamy odpowiedzialnie. Dobrze wiemy, że dzieci lubią wprowadzać w życie sytuacje podpatrzone w bajkach lub grach, dlatego używamy ostrzeżeń. Maluchy znajdą je przy niektórych naszych zabawach.

 

Staramy się, by dzieci chciały rysować i śpiewać poza komputerem, dlatego regularnie organizujemy konkursy plastyczne i muzyczne, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Uczymy rysować i zachęcamy do śpiewania całe rodziny.

Nie uważamy, że jesteśmy idealni! Czytamy i taktujemy bardzo proprytetowo każdą Waszą sugestię. Dlatego na każdej podstronie możecie zgłosić nam swoje uwagi, czy poprosić nas o pomoc. Wystarczy kliknąć na tatę Lulka, albo zadzwonić na lulandzką infolinię.

 

 

 


Reklama

Ładowanie