Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej w Polityce Prywatności.    [Zamknij]

Pomoc

Twoje Konto Premium nie zostało uruchomione w ciągu 30 min od momentu dokonania wpłaty?

Zgłoś zdarzenie naszej pomocy technicznej!​ W przypadku wpłaty wykonywanej za pomocą telefonu komórkowego, napisz w zgłoszeniu nr telefonu oraz datę zdarzenia. Jeżeli wpłata była dokonywana za pośrednictwem Przelewy24, podaj nam ades e-mail, który jest Twoim loginem na lulek.tv oraz datę wykonania przelewu.

List z linkiem aktywacyjnym nie dotarł?

Najczęstszą przyczyną braku maila aktywacyjnego podczas rejestracji jest włączona opcja ochrony Twojej skrzynki pocztowej przed spamem. W takiej sytuacji poszukaj listu w skrzynce ze spamem lub poproś nas o ponowne przesłanie linku aktywacyjnego. Możemy również sami aktywować Twój link, jeśli wyślesz do nas taką prośbę. Napisz tutaj: admin@lulek.tv
 

Nie możesz otworzyć gier i nie wyświetlają się animacje?

Jeśli po wejściu do każdej z gier widzisz biały ekran, a na stronie głównej nie ma animacji i banerów, najprawdowpodobniej nie masz zainstalowanej wtyczki Adobe Flash Player. Możesz ją pobrać bezpłatnie na firmowej stronie firmy Adobe ®.

Natomiast, jeśli po otworzeniu gier wyświetla Ci się niebieskie tło z czarnym prostokątem na środku, zapewne masz uruchomione rozszerzenie AdBlock, które nie pozwala Ci przejść do gry. Wyłącz AdBlocka, aby móc korzystać z gier bez przeszkód.
Jak wyłączyć AdBlocka?
* Google Chrom/Opera: wejdź w ustawienia przeglądarki, następnie otwórz Rozszerzenia po lewej stronie, odszukaj AdBlock i wyłącz.
* Mozilla Firefox: wejdź w ustawienia przeglądarki, następnie wejdź w Dodatki, odszukaj AdBlock i odinstaluj.

Jak odblokować Premium?

Krok 1
Zarejestruj się, klikając na klucz w prawym, górnym rogu strony i postępuj według wskazówek. Po aktywacji konta zaloguj się. Jeśli nie otrzymasz linku aktywacyjnego, napisz do nas na adres admin@lulek.tv.

Krok 2
Po zalogowaniu kliknij na "Premium" na górze strony.

Krok 3
Wybierz rodzaj Konta Premium, czas trwania i formę płatności. Po dokonaniu przelewu (Przelewy24) otrzymasz informację o wykupieniu Konta Premium. W przypadku płatności telefonem komórkowym, wpisz w okienko otrzymany za pośrednictwem sms kod dostępu. Korzystaj z zabaw i gier wybierając je w Katalogu Gier lub kliknij na Lulandię za tapetą, na stronie głównej portalu, jeśli wybrałeś/aś Konto Premium Gry. Korzystaj z VOD - bezpiecznej platformy video bez reklam, jeśli wybrałeś/aś Konto Premium VOD lub ciesz się z gier premium oraz VOD, jeśli wybrałeś Konto Premium Gry + VOD.

Jak wyczyścić pamięć podręczną (cache)?

Google Chrome: 

Google Chrome 5.x lub nowszy: Z menu "Ustawienia Google Chrome" (ikona klucza w prawym górnym rogu przeglądarki, pod przyciskiem zamknięcia programu) wybierz "Opcje" a następnie w zakładce "Dla zaawansowanych" w sekcji "Prywatność" wybierz przycisk "Wyczyść dane przeglądarki..." (lub skorzystaj ze skrótu klawiszowego Ctrl+Shift+Del). Z listy "Wyczyść dane za" wybierz "Wszystko" i potwierdź przyciskiem "Wyczyść historię przeglądania".
Google Chrome 4.x: Z menu "Ustawienia Google Chrome" (ikona klucza w prawym górnym rogu przeglądarki, pod przyciskiem zamknięcia programu) wybierz "Opcje" a następnie w zakładce "Prywatne rzeczy" w sekcji "Przeglądanie danych" wybierz przycisk "Wyczyść dane przeglądarki..." (lub skorzystaj ze skrótu klawiszowego Ctrl+Shift+Del). Z listy "Wyczyść dane za" wybierz "Wszystko" i potwierdź przyciskiem "Wyczyść historię przeglądania".
Google Chrome 3.x: Z menu "Ustawienia Google Chrome" (ikona klucza w prawym górnym rogu przeglądarki, pod przyciskiem zamknięcia programu) wybierz "Wyczyść dane przeglądania..." (lub skorzystaj ze skrótu klawiszowego Ctrl+Shift+Del). Z listy "Wyczyść dane za" wybierz "Wszystko" i potwierdź przyciskiem "Wyczyść historię przeglądania".

Safari 4.x, 5.x:
W przypadku, gdy pasek menu jest wyświetlany wybierz z menu "Edycja" wybierz pozycję "Wyczyść Safari..." - następnie w oknie, które się wyświetli wybierz przycisk "Wyzeruj"
W przypadku, gdy pasek menu jest ukryty kliknij ikonkę koła zębatego (z prawej strony okna przeglądarki) i wybierz pozycję "Wyzeruj Safari...".

Opera:
Opera 9.x, 10.x: Z menu wybierz "Narzędzia" i wybierz pozycję "Wyczyść historię przeglądania...". Następnie w oknie, które się wyświetli kliknij w przycisk "Szczegóły". Na liście zaznacz pozycję "Usuń całą zawartość pamięci podręcznej" i potwierdź wybór klikając w przycisk "Usuń".
Opera 11.x: Z menu wybierz "Ustawienia" i wybierz pozycję "Wyczyść historię przeglądania...". Następnie w oknie, które się wyświetli kliknij w przycisk "Szczegóły". Na liście zaznacz przynajmniej pozycję "Usuń całą zawartość pamięci podręcznej" i potwierdź wybór klikając w przycisk "Usuń".

Mozilla FireFox:
Mozilla Firefox 3.5.x, 3.6.x, 4.0 lub nowszy: Z menu "Narzędzia" wybierz "Wyczyść historię przeglądania" (lub skorzystaj ze skrótu klawiszowego Ctrl+Shift+Del). Z listy "Okres do wyczyszczenia" wybierz "wszystko" i potwierdź przyciskiem "Wyczyść teraz".
Mozilla FireFox 2.x, 3.0.x: z menu "Narzędzia" wybierz "Opcje". W oknie, które się pojawi wybierz dział "Prywatność". Nastęnie wejdź w każdą z dostępnych zakładek i usuń dane poprzez kliknięcie w przycisk "Wyczyść...".
Możesz również szybciej i bardziej funkcjonalnie oczyścić pamięć podręczną. Z menu "Narzędzia" wybierz opcję "Wyczyść prywatne dane..." lub użyj skrótu klawiszowego Ctrl+Shift+Del.

Windows Internet Explorer:
Windows Internet Explorer 7: W oknie przeglądarki wybierz przycisk "Narzędzia" a następnie z listy kliknij w opcję "Usuń historię przeglądania...". Następnie w oknie, które się pojawi kliknij w przycisk "Usuń pliki..." i potwierdź wybór. 
Windows Internet Explorer 8: Aby wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki wybierz z menu "Bezpieczeństwo" opcję "Usuń historię przeglądania".

Microsoft Internet Explorer 5.x, 6:
Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki wybierając z menu Narzędzia a następnie "Opcje internetowe..." . Następnie wybierz zakładkę "Ogólne". W polu "Tymczasowe pliki internetowe" wybierz przycisk "Usuń pliki cookie" oraz przycisk "Usuń pliki...". Następnie w polu "Historia" wyczyść całą historię oglądanych stron WWW. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie ustawień. Dostępna jest możliwość, aby pamięć cache przeglądarki internetowej była opróżniana automatycznie. W menu "Narzędzia" wybierz pozycję "Opcje internetowe". Z zakładki "Zaawansowane" zaznacz opcję "Nie zapisuj zaszyfrowanych stron na dysk" oraz "Opróżnij folder tymczasowych plików internetowych podczas zamykania przeglądarki".


Jeśli powyżej nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, potrzebujesz pomocy w obsłudze portalu lub chcesz zgłosić błąd, skorzystaj z formularza dostępnego na stronie głównej po lewej stronie pod zakładką "Zgłoś uwagę" (tata) lub napisz do nas na adres: admin@lulek.tv

Uwaga!!!
Informując nas o nieprawidłowym działaniu serwisu lub awarii opisz okoliczności, w jakich zdarzył się błąd oraz na jakiej przeglądarce internetowej (np. Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera, czy Safari). Pamiętaj o podaniu zwrotnego adresu e-mail!


Reklama

Ładowanie