Ocena gry
Nie chcesz reklam? Kliknij tutaj
Twoja ocena
Moje ulubione gry
Wszystkie gry
Podobne gry:

Karaoke

Witamy w studiu nagraniowym Lulandii. Możesz tu się bawić na dwa sposoby:

1. Baw się z Rózią - możesz śpiewać piosenki bez nagrywania.
Najpierw wybierz piosenkę klikając na dole kółeczko z piosenką, następnie przycisk PLAY i śpiewaj! Możesz wybrać wersję z linią melodyczną lub bez. Klikając na drukarkę możesz wydrukować tekst piosenki.

2. Studio nagrań - tu możesz nagrywać swoje wykonania piosenek.

PAMIĘTAJ, NAGRYWANY JEST SAM DŹWIĘK, BEZ OBRAZU.

Wchodząc do studia musisz się zalogować, aby móc tworzyć swoją listę nagrań. Na dole wybierasz piosenkę klikając na kółeczko, następnie strzałkę na ekranie. Gdy wyświetli się tekst piosenki, kliknij PLAY. I śpiewaj!

Jeśli chcesz wcześniej skończyć swoje nagranie, naciśnij STOP.
Nagranie możesz zapisać: przy tej czynności możesz dodać zdjęcie i opis. Odhaczasz kwadracik na tak, jeśli chcesz, aby nagranie znalazło się na PlayLiście Lulek.tv. Wtedy inni słuchacze będą mogli oceniać je i komentować. Pamiętaj jednak, że zarówno nagranie, jak i komentarze są sprawdzane przez moderatora, dlatego wyświetlą się na Playliście troszkę później.
Wchodząc w "Twoje nagrania" możesz posłuchać swoich utworów, wysłać je znajomym lub zmienić je na prywatne lub publiczne. Odhacz nagranie (kropeczka będzie zielona), które chcesz wysłać, a następnie kliknij ikonkę "Wyślij znajomym". Tym sposobem prześlesz utwór w formacie mp3 do kogo tylko zechcesz. Aby odsłuchać nagranie, również zaznacz utwór i kliknij ikonkę "Player". Klikając na oczko zmieniasz status nagrania: oko otwarte - piosenka znajduje się na Playliście Lulek.tv, oko przekreślone - jest to Twoje prywatne nagranie.

Udanej zabawy!

 

Lulek.tv - to edukacyjne gry dla dzieci oraz całej rodziny. Bezpieczne zabawy dla najmłodszych wspomagają rozwój różnych rodzajów inteligencji. W Katalogu Gier znajdują się ubieranki, gry gotowanie, logiczne i puzzle dla dzieci, wszystko od 2 do 100 lat! Darmowe gry online znaleźć można w bajkowej Lulandii. Zapraszamy do zabawy!


Reklama