Ocena gry
Nie chcesz reklam? Kliknij tutaj
Twoja ocena
Moje ulubione gry
Wszystkie gry
Podobne gry:

Budujemy dom

Witaj! Zbuduj swój własny, wspaniały domek!
 
Przyciskaj strzałki w górę i w dół, aby wybrać element, który chcesz zmienić. Przyciskaj strzałki w lewo i w prawo, jeśli chcesz wybierać spośród dostępnych elementów. Możesz wybrać porę dnia, pogodę, zmienić dzwonek i elewację. Do wyboru są także okna i drzwi. W katalogu znajdziesz kwiaty, drzewa i zwierzęta. Jeśli chcesz zmienić ich położenie, kliknij i przeciągnij je w wybrane miejsce. Na terenie swojego domku możesz umieścić tyle kwiatów, drzew i zwierząt, ile tylko chcesz. Aby usunąć wybrany element kliknij na niego, a  następnie kliknij na krzyżyk z napisem usuń.
 
Pamiętaj, jeśli chcesz, aby twój domek zapisał się w Lulandii, zaloguj się. Jeśli tego nie zrobisz, twój domek nie zostanie zapisany. 

Lulek.tv - to edukacyjne gry dla dzieci oraz całej rodziny. Bezpieczne zabawy dla najmłodszych wspomagają rozwój różnych rodzajów inteligencji. W Katalogu Gier znajdują się ubieranki, gry gotowanie, logiczne i puzzle dla dzieci, wszystko od 2 do 100 lat! Darmowe gry online znaleźć można w bajkowej Lulandii. Zapraszamy do zabawy!

Reklama