Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej w Polityce Prywatności.    [Zamknij]

Zmaluj Rodzinkę II

Maj i czerwiec to w Lulandii miesiące wyjątkowe, ponieważ są poświęcone rodzinie.

Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca są dla nas kolejną, idealną okazją do stworzenia dla Was konkursu z rewelacyjnymi nagrodami. 

Tak jak w poprzednim roku zmalujemy rodzinkę z okazji jej świąt :)

Zadaniem będzie stworzenie portretu swojej rodzinki. Technika dowolna. Może to być rysunek, malunek, kolaż, makieta - co tylko podpowie wyobraźnia. 

Na prace czekamy do 10.06.2014 roku do godziny 10:00. O 12:00 rozpocznie się głosowanie na najładniejszą pracę według publiczności.

Prace przesyłajcie w formacie .jpg na adres konkursy@lulek.tv w temacie wpisując "Zmaluj Rodzinkę II" lub prześlijcie ją tradycyjnie pocztą na adres:


ABC Media Publishing sp. z o.o.
ul. Krzywoustego 3a/4
56-400 Oleśnica

Przy zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko i wiek autora pracy oraz adres mailowy będący loginem na Lulek.tv.

Głosowanie będzie trwało do 24.06.2014 r. do godziny 10:00. Tego samego dnia zostaną ogłoszone wyniki.

Laureatami zostaną trzy prace wyłonione przez Jury oraz jedna z największą liczbą głosów zdobytych w trakcie głosowania. 

Nagroda za I miejsce w głosowaniu publiczności: 

zestaw książeczek wydawnictwa ZnakEmotikon: Przyjaciele Holly Webb: „Kotek Pingwin”, „Czekoladowy Piesek”, „Szukając Misia”, Holly Web: „Emilka Piórko i skrzynia czarów” i płyta Piosenki Lulka i Rózi „Przeboje w rajtuzach”.

Nagrody Jury:

I miejsce:
Ciasto-Plasto 8 kolorów i kredki do twarzy Face Deco od Amos, zestaw książeczek wydawnictwa ZnakEmotikon: Przyjaciele Holly Webb: „Kotek Pingwin”, „Czekoladowy Piesek”, „Szukając Misia”, Holly Web: „Emilka Piórko i skrzynia czarów”;


II miejsce: 
Ciasto-Plasto 6 kolorów z narzędziami i kredki do twarzy Face Deco od Amos, zestaw książeczek wydawnictwa ZnakEmotikon: Przyjaciele Holly Webb: „Kotek Pingwin”, „Czekoladowy Piesek”, „Szukając Misia”, Holly Web: „Emilka Piórko i skrzynia czarów”;

III miejsce:
Farby witrażowe Glass Deco 12 kolorów i kredki do twarzy Face Deco od Amos, zestaw książeczek wydawnictwa ZnakEmotikon: Przyjaciele Holly Webb: „Kotek Pingwin”, „Czekoladowy Piesek”, „Szukając Misia”, Holly Web: „Emilka Piórko i skrzynia czarów”;

Zobacz nagrody:

Zapraszamy!

 


Reklama

Ładowanie