Patronujemy i polecamy:
"Stacyjkowo – Turbo ciuchcie"

STACYJKOWO - TURBO CIUCHCIE – WYDANIE DVD 
 
Na tory, gotowi, start! 
Przygotujcie się na odjechane przygody z super szybkimi, turbo ciuchciami!
 
W nowych odcinkach Koko będzie próbowała opanować działanie wzmacniacza szybkości, będzie potrzebowała jednak pomocy, gdy urządzenie ulegnie awarii. Bruno i jego drużyna otrzymają zadanie przewiezienia ogromnej wiertarki. Niestety, jego towarzysze będą kolejno wzywani do pomocy w pilnych przypadkach... Jak udźwignąć taki ciężar?
Pani Burmistrz wraz ze swoimi gośćmi uda się na wycieczkę dookoła Stacyjkowa, a Wilson zauważy dziwne zachowanie Starego Pita. Okaże się, że lokomotywa jeździ przez sen! Kto pospieszy na ratunek Koko, na czyją pomoc będzie mógł liczyć Bruno i czy coś zakłóci słodki sen Starego Pita? W Stacyjkowie nie ma miejsca na nudę!
 
 
6 FASCYNUJĄCYCH  TURBO ODCINKÓW:
  • Zatrzymaj się, Koko!
  • Kapitan drużyny Bruno
  • Rozpędzona Koko
  • Podróżniczka Koko
  • Wilson na warcie
  • Tor do starej kopalni srebra
 
POZNAJMY SIĘ! 
Stacyjkowo  to jedyne miejsce, w którym pośród ludzi żyją lokomotywy. Nowoczesne miasteczko (tylko pod centrum przebiegają aż trzy tunele!) położone hen daleko, między polami i lasami a kamienistym kanionem. Tu właśnie mieszkają trzy młode lokomotywy:
 
Wilson to wielofunkcyjny pociąg pełen entuzjazmu i energii, który jest bardzo ciekawy świata. Jego zapał jednak nie zawsze idzie w parze z jego możliwościami i dlatego musi uczyć sie uważniej wysłuchiwać instrukcje. 
 
Nieustraszona lokomotywa pasażerska Koko jest przeznaczona do szybkiej jazdy. Uwielbia wycieczki i wyścigi. Chociaż często potrafi spowodować szkody, to zawsze wie kiedy należy przeprosić. 
 
Bruno natomiast jest silną, elektryczno-spalinową lokomotywą, przeznaczoną do przewozu ciężkich ładunków. Wciąż zadaje wiele pytań, przez co rusza do akcji chwilę później niż jego przyjaciele, jednak gdy pojawiają się kłopoty zawsze można na niego liczyć. Przygody, które wspólnie przeżywają uczą ich tego, co jest w życiu najważniejsze - dowiadują się czym jest odpowiedzialność oraz poznają znaczenie prawdziwej przyjaźni. 
 
 
Ciuchcią tu jest każdy z nas, po szynach tras gnamy w dal!
Zdążyć na czas, pasażerów wieźć, taki jest nasz każdy dzień –
po torach szus, więc koła w ruch, para buch!
 
W Stacyjkowie mieszka również Danbar, lokomotywa pracująca na nastawni, która uczy młode lokomotywy jak bezpiecznie wykonywać zadania. Doskonale potrafi zachęcić i dodać odwagi kiedy młodzi adepci mają chwile zwątpienia. Najszybszym spalinowozem jest Hektor, jest on wielokrotnym zwycięzcą zawodów. To miła i czarująca lokomotywa a według Wilsona przypomina kota. Trochę lekkomyślnym, ale roześmianym wagonikiem jest Zosia, wie natomiast kiedy trzeba zabrać sie do pracy. Problem z zapamiętywaniem imion kolorowych maszyn ma Stary Pit, jest on najbardziej wiekową  lokomotywa parową w Stacyjkowie. Uwielbia przekazywać swoje madrości młodym lokomotywom. Jest jeszcze Iwo. To prawdziwy profesjonalista, zajmuje się zbieraniem i przetwarzaniem śmieci. Kiedy lokomotywy dopada lenistwo i nie wykonują swojej pracy dokładnie, pomaga im i uczy.  Aby wszytko w Stacyjkowie funkcjonowało prawidłowo potrzebna jest Wiola – wspaniały głośnik dworcowy!
 
W sklepach dostępne są również zabawki z bohaterami Stacyjkowa: pojazdy, puzzle, klocki, tory. Wszytko aby dostarczyć dzieciom jeszcze więcej satysfakcji.
 
Niech zabrzmi sygnał odjazdu – tu tut!
 
Więcej informacji o premierach DVD dla dzieci na profilu: facebook.com/DzieciToLubia
 
 
Galapagos Sp. z o.o.  Niezależna spółka dystrybucyjna na polskim rynku, założona przez Andrzeja Łudzińskiego (uprzednio Dyrektora Generalnego polskiego oddziału Warner Home Video) i Tomasza Kopcia (współzałożyciela spółki muzycznej Pomaton, obecnie EMI Music). Galapagos Sp. z o.o. rozprowadza filmy DVD oraz Blu-ray produkowane przez Warner Bros., New Line Cinema oraz HBO, a także jest wyłącznym dystrybutorem na DVD oferty LEGO, Hasbro, wybranych seriali Telewizji Polskiej i niezależnych polskich producentów.