Patronujemy i polecamy:

"Scooby-Doo! 13 strasznych opowieści: Wszystkożercy!"
Wasi ulubieni, wiecznie głodni Super Detektywi stawią czoła atakowi wygłodniałych smakołyków!
Tylko na DVD już 26 września!

Smakołyki atakują
Jest tylko jedna rzecz, którą Scooby Doo i Kudłaty kochają bardziej od rozwiązywania ciekawych zagadek…to oczywiście opychanie się przekąskami i różnymi smakołykami! Wygłodniałe i wiecznie puste brzuchy Scooby-Doo i Kudłatego często ściągały kłopoty na całą Brygadę, ale także pomagały rozwiązać wiele mrocznych tajemnic. Tym razem nasza „wścibska gromadka” stanie oko w oko z wielkim hamburgerowym potworem oraz przeklętą pizzą, prześladującą fabrykę Scooby Chrupek. Oprócz zapasu smakołyków, Scooby Brygada potrzebować będzie dużo odwagi.
 
Jeśli macie apetyt na przerażająco zabawne przygody ze Scooby-Doo, nie możecie tego przegapić! 
 
WYDANIE DVD Scooby-Doo! 13 strasznych opowieści: Wszystkożercy to aż 13 odcinków, czyli 276 minut materiału filmowego z polskim dubbingiem
 
Dwupłytowe wydanie zwiera całą masę smakowitych przygód Scooby-Doo i jego nieustraszonej Brygady! To prawdziwie straaaszna uczta dla miłośników wiecznie głodnych Super Detektywów.
 
W nowym wydaniu DVD znajdziecie przepyszną zabawę dla całej rodziny:
 
PŁYTA 1:
1. Poszukiwany ser, żywy lub martwy
2. Noc żywego hamburgera
3. Gluten
4. Wielkie żarcie w Małym Tokio
5. Walka z bykiem/ Pasażerowie na gapę/ Pirat i Scrappy
6. Scooby i duchy Dzikiego Zachodu/ Wiedźma z moczarów/ Woskoland
7. Szwajcarska pudliczka Scooby’ego/ I ty Scooby’usie przeciwko mnie?/ Scooby i potwór z bagien
 
PŁYTA 2:
8. Postrach mórz południowych/ Łasowanie w Nowym Orleanie/ Ananaski z Alaski
9. Zew cykad
10. Zegar/ Scooby punkiem/ Cieplarniany Scooby
11. Przepis na katastrofę
12. Cmentarne strachy
13. Wiele złych twarzy
 

Fakty:
Scooby-Doo to bohater, którego kochają miliony dzieci! Wiecznie głodny i skory do psot gapa, prawdopodobnie najbardziej tchórzliwy wśród detektywów. Żółty dog niemiecki, który się nie starzeje! Już ponad 40 lat zabawia widownię na całym świecie! 
 
Pomysłodawcą Scooby- Doo jest Fred Silverman, legendarny producent telewizyjny, który pod koniec lat 60. ubiegłego wieku uznał, że wystarczy już historii o superbohaterach. Wykreował więc piątkę zwyczajnych bohaterów obdarzonych… super zdolnościami do rozwiązywania kryminalnych zagadek i odkrywania mrocznych tajemnic! Zainspirowany wielkim hitem Franka Sinatry „Strangers in the Night”, Silverman zamienił piątkę przyjaciół na czwórkę z psem o imieniu Scooby-Doo. Powstała seria przygód Tajemniczej Spółki – Velmy, Freda, Daphne i Kudłatego - która podróżuje po świecie kolorową półciężarówką typu Volkswagen. 
 
Scooby-Doo szybko stał się pupilem Williama Hanna i Josepha Barbera, właścicieli amerykańskiego studia producenckiego, które zdominowało amerykański przemysł telewizyjny w drugiej połowie zeszłego wieku. Funkcjonujące w latach 1957 – 2001 Hanna-Barbera Productions wyprodukowało m.in. takie hity jak Flinstonowie, Jetsonowie oraz Miś Yogi, 
 
Scooby-Doo był jedną z największych gwiazd Hanna-Barbera – od czasu pierwszej emisji 13 września 1969 roku studio wyprodukowało (pod własnym szyldem, a od 2001 roku jako część Warner Bros. Animation) 11 serii telewizyjnych, 7 telefilmów, 14 pełnometrażowych filmów typu direct-to-DVD oraz 3 fabularne produkcje kinowe. Wydane zostały także komiksy, powstały gry komputerowe, a gadżety Scooby-Doo można znaleźć prawie w każdym sklepie – od spożywczych (soki), przez chemię (szczoteczki do zębów) i odzież aż do akcesoriów papierniczych. Dzieci na całym świecie kochają tego psa!

Więcej informacji o premierach DVD dla dzieci na profilu: facebook.com/DzieciToLubia

Galapagos Sp. z o.o.  Niezależna spółka dystrybucyjna na polskim rynku, założona przez Andrzeja Łudzińskiego (uprzednio Dyrektora Generalnego polskiego oddziału Warner Home Video) i Tomasza Kopcia (współzałożyciela spółki muzycznej Pomaton, obecnie EMI Music). Galapagos Sp. z o.o. rozprowadza filmy DVD oraz Blu-ray produkowane przez Warner Bros., New Line Cinema oraz HBO, a także jest wyłącznym dystrybutorem na DVD oferty LEGO, Hasbro, wybranych seriali Telewizji Polskiej i niezależnych polskich producentów.