Bądźcie uważni i śledźcie nasz profil w serwisie Facebook. Dwie książki to główne nagrody w naszych facebookowych kwietniowych konkursach.

Emilka to „magiczna” dziesięciolatka. Jest bohaterką serii dwóch książek ufundowanych przez wydawnictwo Znak Emotikon. To główne nagrody w naszych facebookowych kwietniowych konkursach.
 
Książki z nowej serii Holly Webb wydawnictwa Znak Emotikon opisują niezwykle przygody, które dzieją się w domu i w szkole małej dziewczynki. Magiczna fabuła przenosi nas do świata pełnego starych obrazów, luster i zaczarowanych drzwi. Pojawią się też pomocne wróżki... Każda z dwóch książek to blisko 200 stron pasjonującej lektury dla dzieci. Czy chcielibyście poznać magiczny świat Emilki Piórko?
 
Pierwsza z publikacji nosi tytuł „Emilka Piórki i zaczarowane drzwi”. 10-latka ma kochającą rodzinę. Mieszka w pięknym domu pełnym starych obrazów i luster. Czasami jednak zauważa, że niektóre przedmioty wyglądają dziwne, a ona sama różni się od reszty rodzeństwa. Wkrótce okazuje się, że miała rację: jej rodzina to wróżki, a dom pełen jest tajemnych przejść do innego świata!
 
W drugiej części z serii Holly Webb dziewczynka odkrywa niezwykłą historię i zamierza pomóc... wróżkom. „Emilka Piórko i tajemnicze lustro” wyjaśnia, że dziewczynka została adopotowana przez wróżki. Ma równocześnie problem w szkole, bo dokucza jej złośliwa koleżanka. Co więcej, jedna z wróżek prosi ją o pomoc. Trzeba jak najszybciej znaleźć drzwi do magicznego świata!
 
Poznaj niezwykłe przygody Emilki Piórko. Otwórz drzwi do świata wróżek!
 
Przez cały kwiecień, dwa razy w tygodniu, obie książki od wydawnictwa Znak Emotikon będą nagrodami w naszych konkursach na Facebooku. W jednym konkursie do wygrania będzie jedna książeczka. Bądźcie uważni i śledźcie nasze wpisy!
Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu w serwisie społecznościowym Facebook: