Patronujemy ciekawej inicjatywie podjętej przez mamy prowadzące blogi.

Blogowe WOW to inicjatywa trzech Blogerek – Martyny (www.recenzje-kiti.blogspot.com) i Pauliny (www.paulinakwiatkowska.pl).

Dziewczyny chciały poznać część blogowego świata osobiście, zrobić coś innego, czego jeszcze nie było. Spotkanie ma przypomnieć uczestniczkom ich dzieciństwo, dlatego skupione jest głównie na Blogerkach parentingowych, które przybędą wraz ze swoimi dziećmi. Nie zabraknie także osób, prowadzących blogi modowe, lifestylowe, czy książkowe. Będą animatorki, zabawy, znajdzie się coś dla mam i coś dla innych. Już teraz organizatorki zapewniają, że będzie duuużo niespodzianek.

24 maja 2014 roku w Park Hotel Bydgoszcz odbędzie się pierwsze spotkanie Blogowe WOW nawiązujące do Dnia Dziecka i powrotu do naszego dzieciństwa. Na spotkaniu będzie także profesjonalny fotograf Wegner-Keiling Photography.

Udział zadeklarowało 30 Blogerek z całej Polski (niektóre dojeżdżają nawet 600km!) a w planie jest fantastyczna zabawa – jak byśmy znów były dziećmi! Już teraz organizatorki dziękują za pomoc, wsparcie i okazaną pomoc wszystkim, którzy przyczyniają się do sukcesu WOW.

Zapraszamy do odwiedzenia strony:
www.blogowewow.blogspot.com!