Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej w Polityce Prywatności.    [Zamknij]

"Śłit focia" z maluchem.

Rodzice

„Pierwsza kąpiel Kasi”, „Wspólne plażowanie” - publikowanie zdjęć dzieci w sieci to temat banalny, ale i drażliwy. Dwoje blogerów parentingowych uzasadnia, dlaczego tego nie robi. Czy słusznie?

Czytaj więcej

Pomyśl, porozmawiaj, ale nie zabraniaj!

Rodzice

Jakie są Wasze pierwsze skojarzenia na hasło „dzieci w sieci”? Czy to tylko trzy krótkie słowa, które ładnie się rymują? A może chodzi o zabawy rybacką siecią?

Czytaj więcej

YouTube: czy to miejsce dla przedszkolaka?

Rodzice

To najpopularniejsza platforma wideo na świecie. Druga, po Google, największa wyszukiwarka treści. W Polsce korzysta z niej 15 mln użytkowników i zajmuje 1 miejsce wśród serwisów wideo. Coraz liczniejszą grupę widzów stanowią przedszkolaki. Co lubią oglądać? Czy rodzice powinni im tego zabronić?

Czytaj więcej

Pan Tik-Tak kontra świnka Peppa.

Rodzice

Kilkadziesiąt kanałów dla dzieci, a w nich setki kolorowych kreskówek. Bohaterowie każdej z nich walczą o uwagę przedszkolaka. Rodzice sadzają maluchy przed TV i chwalą kolorowe animacje. Z kolei dzieci dryfując w pamięci, cytują swoich ulubionych bohaterów. Tylko czy w tej mnogości form znajdziemy jeszcze wartościową treść?

Czytaj więcej


Reklama


Polub nas:

Ładowanie