Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej w Polityce Prywatności.    [Zamknij]
PL EN
 

Zapraszamy do pobrania aplikacji na urządzenia mobilne!


Gra jest niedostępna, ponieważ wymaga zainstalowania Flash Playera
 
Jeśli jesteś użytkownikiem iPada lub tabletu z systemem Android i chcesz pobrać aplikacje dla dzieci na urządzenia mobilne, zaparaszmy do iTunes i Google Play.
 

NOWOŚĆ na iPada! Rózia i Miś

Królewna Rózia zaprasza dzieci do domku pluszowych misiów. W kolorowej krainie najmłodsi mogą zbudować autko, bawić się w ubierankę oraz karmienie. Zabawy rozbudzają wyobraźnię i kryją edukacyjne treści w bajkowym świecie przytulanek, dzięki którym maluchy uczą się dzielenia, rozróżniania kształtów, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz dostrzegają role społeczne. 
Aplikacja przeznaczona jest dla dzieci od 2 lat.

  

Aplikacje z Lulkiem i Rózią na iPada i Android

Pranie i Sprzątanie

Lulek i Rózia zachęcają chłopców oraz dziewczynki do robienia porządków. W grze można zrobić pranie, układać naczynia w kuchni oraz poznać wiele sprzętów i przedmiotów używanych w domu. Dzieci uczą się tu segregowania przedmiotów pod względem kolorów i kształtów, a także następstwa zdarzeń czy relacji przestrzennych.
                                                   
                

Aplikacje z Lulkiem i Rózią na Androida

Piosenki Lulka i Rózi


Android download

Dzięki tej aplikacji możesz mieć popularne teledyski oraz piosenki Lulka i Rózi na swoim urządzeniu bez konieczności dostępu do internetu. Znajdziesz tu hity z serwisu Lulek.tv: "Jedzie pociąg z daleka", "Dziadek Lulka farmę miał", "My jesteśmy krasnoludki", "Panie Janie", "Jadą, jadą misie","Wlazł kotek na płotek".

   

Aplikacje z Lulkiem i Rózią na iPada

Mały Majsterkowicz

Idealna gra dla dzieci, które interesują się narzędziami i ciekawi je ich zastosowanie. Najmłodsi znajdą tu gry w naprawianie rynny, czy porządkowanie warsztatu oraz Słownik Narzędzi. Podczas wesołej mogą zapoznać się z dźwiękami rozmaitych narzędzi, poznają nowe pojęcia oraz uczą się relacji przestrzennych.

Moja Lulandia. Domek i Farma

W bajkowym domku oraz na wsi można poznać wiele zwierząt, ogolić i ubrać tatę Lulka, umyć zęby Rózi, czy zbudować rakietę. Wiele humoru wnoszą pracowite krasnale, których pełno w całej krainie. Zabawy rozbudzają wyobraźnię i kryją edukacyjne treści w atrakcyjnej dla dzieci formie pełnej animacji oraz dźwięków.

  

 

Ładowanie