Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej w Regulaminie.    [Zamknij]
PL EN

Czy szukasz wyjątkowego miejsca dla dzieci?

 

Jeśli tak, zajrzyj do naszego świata. Możesz to zrobić natychmiast bez logowania. Mamy nadzieję, że spełnimy Twoje oczekiwania. Nasz serwis to nie tylko gry edukacyjne, piosenki, kolorowanki, nauka liter i liczb, czy języka angielskiego, ale przede wszystkim królestwo fantazji. Lulek i Rózia golą tatę, myją zęby, bawią się w piratów, albo hodują zwierzęta i rośliny z dziadkami. Do wyboru do koloru - aż 150 gier w 10 krainach!

Tworzymy pod opieką dydaktyczną Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest już z nami ponad 60 tys. rodziców przedszkolaków. Jeśli chcesz odwiedzić krainę Lulka wolną od reklam, dołącz do nas. Otrzymasz 1 lulika gratis na dzień zabawy Premium. Zapraszamy!

Zarejestruj się!

Dlaczego warto mieć Pakiet Premium?

Kupując Pakiet Premium gwarantujesz swojemu dziecku zabawę bez reklam w krainie Lulandii! Każdy zakupiony lulik to olbrzymie wsparcie dla naszego bajkowego świata. W ramach podziękowania dla wszystkich, którzy zasilą konto za 26 i 50 lulików przygotowaliśmy nagrody w formie książek i płyt, które przesyłamy pocztą pod wskazany adres. Nad gratisami czuwa Krasnal Promocjusz, który w tym miesiącu ogłosił rozporządzenie o następującej treści:

"Użytkownicy Premium, którzy zasilą swoje konto za 26 lulików otrzymają gratis jedną z płyt DVD nad którymi objęliśmy patronat, czyli: "My Little Pony" - "Ekspres przyjaźni" część 7 lub "Sekrety Ponyville" część 8, "Parauszek" - część 3 lub 4, "Stacyjkowo" - "Turbo Ciuchcie" lub "Zderzaki w ruch"Zasilając konto za 50 lulików Użytkownicy Premium otrzymają  gratis płytę z piosenkami Lulka i Rózi "Przeboje w rajtuzach"!"  Zobacz gratisy!
 

Kup Gry Premium!

Co nowego w Lulandii?

Nowy wpis "Po co nam wakacje?" blogera Łukasza! Czy ma znaczenie „gdzie” i „za ile” pojedziemy? Jakie pojawiają się lęki rodziców i dzieci? Doskonalmy umiejętność w "byciu razem"Czytaj.

 Lubisz teledysk z Lulkiem i Rózią w kosmosie, gdzie uczą się literek? Teraz możesz śpiewać razem z nimi. Baw się z literkowymi gwiazdkami, a nauka alfabetu będzie dla Ciebie dużo prostsza. Oglądaj!

Pobierz wakacyjną piosenkę na komórkę i zabierz ją ze sobą w podróż. Wesołe nutki "Jagódek" mogą Wam towarzyszyć na każdym kroku.

Dowiedz się więcej

Ładowanie