Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej w Polityce Prywatności.    [Zamknij]
PL EN

Czy szukasz bezpiecznej krainy z grami dla dzieci?

 

Jeśli tak, zajrzyj do naszego świata. Możesz to zrobić natychmiast bez logowania. Mamy nadzieję, że spełnimy Twoje oczekiwania. Nasz serwis to nie tylko gry edukacyjne, piosenki, kolorowanki, nauka liter i liczb, czy języka angielskiego, ale przede wszystkim królestwo fantazji. Lulek i Rózia golą tatę, myją zęby, bawią się w piratów, albo hodują zwierzęta i rośliny z dziadkami. Do wyboru do koloru - aż 150 gier w 11 krainach!

Tworzymy pod opieką dydaktyczną Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest już z nami ponad 60 tys. rodziców przedszkolaków. Jeśli chcesz odwiedzić krainę Lulka wolną od reklam, dołącz do nas. Otrzymasz 1 lulika gratis na dzień zabawy Premium. Zapraszamy!

Zarejestruj się!

Dlaczego warto mieć Pakiet Premium?

Kupując Pakiet Premium gwarantujesz swojemu dziecku zabawę bez reklam w krainie Lulandii! Każdy zakupiony abonament to olbrzymie wsparcie dla naszego bajkowego świata. W ramach podziękowania dla wszystkich, którzy wykupią abonament na 3 i 6 miesięcy przygotowaliśmy nagrody w formie książek i płyt, które przesyłamy pocztą pod wskazany adres. Nad gratisami czuwa Krasnal Promocjusz, który w tym miesiącu ogłosił rozporządzenie o następującej treści:

"Użytkownicy Premium, którzy wykupią abonament na 3 miesiące otrzymają gratis książkę "Bolek i Lolek. Genialni detektywi" Marcin Wicha, wyd. ZnakEmotikon. Wykupując abonament na 6 miesięcy Użytkownicy Premium otrzymają książkę "Bolek i Lolek. Genialni detektywi" Marcin Wicha, wyd. ZnakEmotikon i płytę "Przeboje w rajtuzach" Piosenki Lulka i Rózi!" 

Kup Gry Premium!

Co nowego w Lulandii?

Polecamy i patronujemy:

Tom i Jerry: Jak uratować smoka Hocko.pl
Skrzydła
Scooby-Doo! Frankenstrachy
Zobacz. Zobacz. Zobacz.


Nowy zestaw piosenek dla dzieci - 25 minut Waszych ulubionych teledysków z YouTube! 
Jedzie pociąg z daleka, Dziadek Lulka farmę miał, Mam chusteczkę haftowaną i wiele innych. Zapraszamy do oglądania, śpiewania i zabawy! Zobacz.


"Jesienny konkurs" - głosowanie trwa do 30.10.2014 r!
 Na laureatów czekają rewelacyjne nagrody od polskiego producenta zabawek 

Dowiedz się więcej

Ładowanie